سفارش تبلیغ
صبا
صدقه دارویى است درمانبخش و کردار بندگان در دنیاى آنان پیش دیده‏هاشان بود در آخرت ایشان هرچه را در این جهان کنند ، در آن جهان بینند . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :8
بازدید دیروز :4
کل بازدید :47695
تعداد کل یاداشته ها : 304
97/9/23
11:39 ع
موسیقی
مشخصات مدیروبلاگ
 
دوست[29]
«اینهایی که الان در ایران مشغول فتنه هستند این ها از اسلام هیچ اطلاع ندارند . و به حسب ان طوری که من می فهمم این ها مرتبط با امریکا هستند ولو این که اسمشان بر خلاف است و ملت ما باید این ها را رد بکنند و اعتنایی به انها نکنند و خودشان در همین سیل جمعیت ایران منحل خواهند شد.» صحیفه امام خمینی (ره) ج6-ص471

خبر مایه

افشاگری اقای احمدی نژاد از "خرابکار لندن نشین"

احمدی‌نژاد در دیدار خصوصی اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ناگفته‌ای را از تماس فرد لندن نشین برای اخلال در طرح هدفمندی یارانه‌ها عنوان کرد.

به گزارش جهان به نقل از  فارس، در پی برگزاری جلسه خصوصی شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با رئیس جمهور، جلال عباسیان مسئول واحد تشکیلات و امور شهرستانهای این اتحادیه گوشه‌ای از حاشیه‌های این دیدار را به شرح ذیل بازگو کرد:

* بر خلاف عرف چنین جلساتی که شخصیت اصلی با تأخیر در جلسه حاضر می شود، در این جلسه دانشجویان بودند که با حدود بیست دقیقه تأخیر در جلسه حاضر شدند.

* با وجود اینکه جلسه در عصر پنجشنبه و روز تعطیل کاری برگزار می‌شد، اما رئیس جمهور به شدت مشغول کار و پیگیری امور مربوطه بود؛ به طوری که علی‌رغم روحیه شاد و سرزنده ایشان که هر از چندگاهی با دانشجویان به شوخی می‌پرداخت، اما خستگی از چهره ایشان به وضوح دیده می‌شد که بنا به گفته احمدی‌نژاد، دلیلش جلسات متعدد و خسته کننده‌ای بود که رئیس جمهور از صبح در آنها شرکت کرده بود.

* اتاق برگزاری جلسه همان اتاق مشهور جلسات کاری احمدی‌نژاد بود که به گفته خود ایشان، در این اتاق نزدیک به ??? جلسه و هفت هزار نفر ساعت کار تخصصی بر روی طرح هدفمند کردن یارانه‌ها با حضور شخص وی انجام شده بود.

* در این جلسه علاوه بر ?? نفر از اعضای جامعه اسلامی دانشجویان، فقط رئیس جمهور و مسئول تشریفات ریاست جمهوری حضور داشتند که این امر موجب صمیمی‌تر شدن فضای جلسه شده بود.

* احمدی‌نژاد در این جلسه از دقت اعمال شده بر طرح هدفمندی یارانه‌ها گفت و تصریح کرد: شخصاً آنقدر از گوشه و کنار کشور مطلع هستم که حتی از نرسیدن گاز مایع خانگی به برخی روستاهای لرستان نیز باخبرم و گاهی شخصاً پیگیر این امور هستم؛ مثلا خبر دادند کیفیت نان در برخی نقاط تهران افت محسوسی داشته است که در این مسأله وزیر و معاونش را مأمور بررسی کردیم.

* رئیس جمهور درباره اینکه دشمنان داخلی و خارجی برای کارشکنی و توطئه در هنگام آغاز طرح هدفمندی یارانه‌ها برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای کرده بودند، گفت: زمان اجرای طرح به گونه‌ای انتخاب شد که به هیچ عنوان آمادگی تحرکات خرابکارانه را نداشته باشند. حتی فردی که چندی است در لندن ساکن شده در تماس با ایران نسبت به عدم اطلاع از زمان دقیق اجرای طرح گلایه کرده بود چرا که برنامه ریزی‌هایش را از دست رفته می‌دانست.

* وقتی بحث از اصولگرایان ناب و ناباب به میان آمد، احمدی‌نژاد گفت: "بهتر است نام بعضی را اصولگرایان نایاب بگذاریم " که با خنده حضار روبرو شد. احمدی‌نژاد درباره برخی کارشکنی‌ها در روند اداره کشور نیز خاطرنشان کرد: متأسفانه افراد کارشکن در کشور به قدری هستند که سابقاً می‌توانستیم صادرات نیروی کارشکن هم داشته باشیم. البته بحمدالله الآن کمتر شده‌اند و تازه به مرز خودکفایی رسیده‌ایم که در این هنگام یکی از دانشجویان گفت: پس با توجه به توانمندی ایجاد شده، اکنون می‌توانیم کارشکنان مملکت را هم هدفمند کنیم که سبب خنده مجدد حضار و رئیس جمهور شد.

* پس از چند دقیقه پرسش و پاسخ، جلسه با اذان مغرب به اتمام رسید و احمدی‌نژاد به هر یک از دانشجویان یک تسبیح به یادگار اهدا کرد اما تسبیح دست خودش را هدیه‌ای از طرف مبارزان فلسطینی برشمرد که باید به موزه ریاست جمهوری منتقل شود و پس از پذیرفتن انگشتر هدیه یکی از دانشجویان، آن‌را بوسیده و دوباره به همان دانشجو اهدا کرد.


  
  

اعتراف شیخ ساده لوح به کودتای مخملی

  

 

هرچند مدتهاست مرور و خواندن اظهارات و نوشته‌های شیخ ساده لوح فتنه برای بسیاری از ملت و حتی کارشناسان سیاسی نیز ملال آور شده و مخاطب آن تنها رسانه‌های ضدانقلابی هستند که خوراک تبلیغاتی خود را از میان این اظهارات دشمن شاد می‌یابند، اما مروری بر نوشته جدید وی خالی از لطف نیست. کروبی در آخرین نامه منتشره‌اش در دفاع از عملکرد فتنه گران به آگاهی کامل سران فتنه به سناریوی کودتای مخملین در انتخابات دهم ریاست جمهوری اعتراف نموده است. شیخ ساده لوح که بنظر می‌رسد ناخواسته اسرار هویدا کرده در پاسخ به سوالاتی که اذهان عمومی را مشغول خود کرده می‌نویسد:

«از موارد دیگری که از روزهای ابتدای بعد از انتخابات به کرات می‌پرسند این است که چرا اعتراض به نتیجه انتخابات را از مسیر قانون پی نگرفتیم؟ و من اکنون می‌پرسم که با وجود تجربه انتخابات مجلس هشتم و اعتراض‌ها و پیگیری‌هایی که در راهروهای شورای نگهبان و وزارت کشور به نتیجه نرسید، آیا مجالی برای اعتماد ما به وزارت کشور و شورای نگهبان باقی مانده است؟»

این سخنان آشکار می‌سازد که سران فتنه از آنجا که به قول خودشان پیگیری قانونی اعتراض به نتیجه انتخابات از طریق شورای نگهبان و وزارت کشور را در انتخابات مجلس هشتم بی‌ثمر یافتند، در این انتخابات مصمم شدند تا کسب قدرت را از طریق دیگری که آن را از میان نسخه‌های پیچیده شده توسط جین شارپ و دیگر تئوری پردازان کودتای مخملین یافته بودند، دنبال نمایند. به واقع مبتنی بر این اعترافات از فردای ناکامی در انتخابات مجلس هشتم بود که راهکار نافرمانی مدنی و اردوکشی‌های خیابانی بعد از طرح دروغ بزرگ تقلب در انتخابات مورد توجه فتنه گران قرار گرفته و به تدریج برای آن طرح‌ریزی شده است.

جالب است ذکر شود که در انتخابات دور نهم ریاست جمهوری در سال 1384 نیز کروبی و برخی همراهانش همچون سازمان نامشروع و منحل شده سازمان مجاهدین انقلاب نیز مدعی بودند که در انتخابات تقلب شده و کروبی از رسیدن به دور دوم بازمانده است! این در حالی است که در آن دوره مجری انتخابات وزارت کشور دولت خاتمی بود که اتفاقا از علاقمندان به کروبی به حساب می‌آمد! این رفتار مضحکانه کروبی به خوبی آشکار می‌سازد که از نگاه وی وقتی راهکارهای قانونی (شورای نگهبان و وزارت کشور) قابل اعتمادند که از دل انتخاب ملت و صندوقهای رای حتما نام "مهدی کروبی" بیرون بیاید وگرنه باید آنها را ناکارآمد دانست!

نکته قابل توجه دیگر این اظهارات آن است که نشان می‌دهد تمام ادعاها و شکایتها در زمان رسیدگی به تخلفات انتخاباتی، ترفند و فریبی بیش نبوده و این حربه تنها برای اتلاف وقت و مظلوم نمایی بکار گرفته شده و این مدعیان اصلا سندی برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات نداشته‌اند! به واقع تمام این جوسازیها در حالی راه اندازی شده بود که این جریان سیاست "فشار از پایین" از طریق آشوبهای خیابانی را برای پیشبرد اهدافش در انتخابات در نظر گرفته و پیگیریهای قانونی آنها نمایشی بیش نبوده است!؟

در این زمینه بد نیست به آخرین اظهارات مطرح شده توسط دکتر عبدالحسین روح الامینی (که فرزندش محسن در ماجرای کهریزک کشته شد و امروز کروبی به خونهایی وی سینه چاک می‌کند!) توجه کنیم. روح الامینی که در انتخابات از اعضای اصلی ستاد انتخابات محسن رضایی بود، و نسبت به نتایج انتخابات اعتراض داشت، به تازگی در گفتگو با خبرگزاری مهر(8/10/89) اعلام می‌دارد:

«من در استان اصفهان مسئول بازشماری آرا بودم و از نزدیک جریان انتخابات را دنبال می‌کردم. ما در آن زمان جلساتی با هیئت های اجرایی داشتیم و در عین حال مستندات نمایندگان خود را نیز بررسی می‌کردیم و آن چیزی که منتشر شده بود و نمایندگان ما گزارش کرده بودند تفاوتی با هم نمی‌کرد. در آن زمان که آنان ادعای تقلب را مطرح کرده بودند ما با افراد اصلی ستاد آقای موسوی در اصفهان تماس گرفتیم و گفتیم که اگر شما به دنبال دنبال کردن از طریق قانون نیستید، عدله و اسنادی که در اختیار دارید را به ما بدهید و آنها به صورت صریح به ما گفتند که ما چیزی در اختیار نداریم.

در آن زمان ما با نمایندگان شورای نگهبان در استان هم جلساتی داشتیم و هیئت های اجرایی نیز مستندات قانونی خود را در اختیار ما قرار دادند و زمانی که این اسناد بررسی شد متوجه شدیم که شمارش آرا درست است.

در عین حال هیچ مشکلی نیز در حوزه های رای گیری وجود نداشت و به عنوان مثال در حسینیه آقای طاهری در محله حسین آباد رای گیری تا ساعت یک نیمه شب ادامه داشت. ممکن است در روزهای اول و به خاطر فضای پس از انتخابات اعتراضاتی به خاطر برخی از تخلفات انتخاباتی انجام شود، اما ادعای تقلب در انتخابات، ادعایی است که می توان به سادگی آن را بررسی کرد و نه اینکه این بحث را چندین ماه طول بدهند و مشخص است که هدف از این کار زمینه سازی مقابله با نظام بوده است.»

گذر زمان اعترافات دیگری از خیانتهای سران فتنه را بر عبرت گیری نسلهای آینده ثبت خواهد نمود.

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

*این یادداشت در روزنامه وطن امروز شماره ??? روزچهارشنبه(??/??/??) در صفحه تریبون(?) منتشر گردیده است.


  
  
کوثری در گفت‌وگو با فارس:
عوامل ترور شهید علی‌محمدی به آموزش توسط موساد اعتراف کرده‌اند

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه عوامل ترور شهید علی محمدی با حمایت موساد دست به چنین جنایتی زده‌اند، گفت: این افراد اعتراف کردند که توسط موساد آموزش ترور را دیده‌اند و تمام وسائل و تجهیزات از سوی موساد در اختیار آنها قرار گرفته است.

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص دستگیری عوامل ترور شهید علی‌محمدی اظهار داشت: در حدود یک سال پیش این اقدام ناجوانمردانه توسط عوامل خودفروخته و اجیرشده رژیم صهیونیستی انجام شد و این افراد که توسط صهیونیست‌ها آموزش دیده و برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توجیه شده بودند، دست به چنین کار جنایت‌کارانه‌ای زنند.

وی با بیان اینکه مدت‌ها پیش از ترور شهید علی‌محمدی، مسئولان اطلاعاتی انگلیس، آمریکا و صهیونیست‌ها به صورت علنی نسبت به ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان تهدید کرده بودند، ادامه داد: با اینکه نیروهای اطلاعاتی کشور نسبت به این موضوع پیشگیری و پیش‌بینی کرده بودند اما این مزدوران به هدف خود ‌رسیدند و یکی از عزیزان ما را به شهادت رساندند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: پس از این اتفاق این موضوع دنبال شد و نیروهای اطلاعاتی کشور که همواره به دنبال شناسایی این عوامل خودفروخته بودند، توانستند عوامل این ترور جنایت‌کارانه را دستگیر کنند.

کوثری با اشاره به اینکه این افراد با حمایت موساد دست به چنین جنایتی زده‌اند، خاطرنشان کرد: این افراد اعتراف کردند که توسط موساد آموزش ترور را دیده‌اند و تمام وسائل و تجهیزات از سوی موساد در اختیار آنها قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: با توجه به اعترافات عوامل ترور شهید علیمحمدی، دستگاه قضایی به زودی آنها را به سزای اعمال‌شان می‌رساند.

*اعترافات افراد دستگیر شده برای شناسایی عوامل ترور شهید شهریاری موثر است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: با توجه به عوامل دیگری که در رابطه با ترور شهید شهریاری وجود دارد، نحوه دستگیری عوامل ترور شهید علیمحمدی فعلا باید مسکوت بماند.

*قطعا خود این افراد عوامل ترور شهید شهریاری نیستند

کوثری در پایان تاکید کرد: قطعا خود این افراد عوامل ترور شهید شهریاری نیستند اما با توجه به اینکه تمام این تروریست‌ها از طریق موساد دستور گرفته و تغذیه می‌شوند لذا اعترافات این افراد می‌تواند در دستگیری عوامل ترور شهید شهریاری و آقای عباسی موثر باشد و می‌توان گفت که به زودی شاهد دستگیری عوامل ترور شهید شهریاری خواهیم بود.


  
  
پیامهای عمومی ارسال شده
+ به طور جمعی تولد تون مبارک باد